אודות

מי אנחנו

מצויים במשבר?אז מה עושים מכאן? הנני מודעת למשבר אליו נקלעתם בהליכי גירושין ופירוק התא המשפחתי . הליך זה לעיתים נראה כה קשה , מפרך, מבהיל ולא נודע. בעתות משבר אלו, הנני כאן בשבילכם ואני מציעה שנדבר ונתאם פגישת ייעוץ. 

 

כמה מילים עליי:

עו"ד פרנקל הילה הינה אם ל-3 ילדים.

עו"ד פרנקל הילה סיימה לימודיה במשפטים בהצטיינות עוד בשנת 2007.

עו"ד פרנקל הילה עברה קורסי גישור והשתלמויות מטעם המוסד הארצי לגישור ובידיה הכלים להביא הצדדים לכדי גישור. 

עו"ד פרנקל הילה חברת לשכת עורכי הדין.

עו"ד פרנקל הילה מקפידה להשתתף בהשתלמויות עדכניות בנושאי דיני משפחה. 

עו"ד פרנקל הילה מרצה בהתנדבות בסוגיות שונות מתחום המשפחה במחלקת ההתנדבות בעיריית נתניה. 

עו"ד פרנקל הילה עוסקת בתחום דיני משפחה כבר מעל כעשור. 

במהלך השנים ניהלה עו"ד פרנקל הילה תיקים רבים ומורכבים בכל תחומי המעמד האישי - בבית המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים וסייעה להמון משפחות , מתגרשים ומתגרשות, להגיע למטרתם בדרך המקצועית, הקצרה, היעילה והמיטבית ביותר עבורם ועבור ילדיהם, בין אם זה בדרכי נועם ופשרה ובין אם זה בדרכי מאבק משפטי, כאשר לכל לקוח ולקוח נתפרת האסטרטגיה המתאימה עבורו. 

 

ולסיום, כמה מילים אישיות...  

הנני מאמינה במקצועיות חסרת פשרות ומשרדי חרת על דגלו את דגל המקצועיות, האמינות, המצוינות, היחס החם וליווי הלקוח/ה עד תום ההליך. חשוב להדגיש כי הנני שמה דגש רב על טובת הילדים ובשל כך האני מאמין שלי הוא לנסות בראש ובראשונה ליצור תנאים בהם הצדדים ייפרדו בדרכי גישור ונועם ככל שניתן וזאת באמצעות הסכם גירושין שיושג בהליך גישור. נוכח כך, אשמח להיפגש, על מנת לספק מידע מדויק לנדרש.

חשוב להדגיש כי קיימת חשיבות עליונה למי שפותח ראשון בהליכים המשפטיים ולכן מומלץ להיוועץ בעו"ד העוסק בתחום ולא לשבת בחיבוק ידיים.

כעת לאור החוק החדש המחייב הליך גישור (הליך ליישוב סכסוך), יש משמעות לקיום הליך גישור בטרם פנייה לערכאות . משרדי מעניק שירותי גישור באווירה נוחה ונעימה וניתן ליצור עימי קשר ישיר בכל בעיה אליה נקלעתם.   

שלכם, עו"ד פרנקל הילה

 

09-7666063

052-555-6836